» DOPRAVA A PLATBA

Dostupné způsoby dopravy a platby za objednané zboží

Způsoby plateb:

Platba dobírkou: Platíte až při převzetí zboží. cena 40,- Kč.

Bankovní převod: Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, kterým je číslo Vaší objednávky (je uveden např. v emailu, který vám přijde ihned po potvrzení objednávky). Všechny potřebné údaje pro platbu obdržíte v e-mailu potvrzujícím Vaší objednávku. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno. Cena 0,- Kč.

Platba hotově: Platbu za objednávku provedete při osobním odběru zboží.

Způsoby dopravy:

Obchodní balík české pošty: Obchodní balíky České pošty jsou zpravidla doručeny následující den od odeslání.Dopravce Vás ovšem telefonicky nekontaktuje a v případě nedoručení je balík uložen na vaší pobočce České pošty. Cena 80,- Kč (při nákupu nad 1300,- Kč zdarma)

Osobní odběr v Berouně: Zboží si můžete vyzvednout přímo na naší adrese. Objednávku tedy můžete zaplatit i hotově a zboží si v klidu před nákupem prohlédnout. O termínu osobního převzetí vás budeme informovat na váš E-mail.

Dovoz kdekoliv po Berouně: Pracovník našeho E-shopu vás bude kontaktovat a dohodne s vámi ideální čas pro předání objednávky. Po dohodnutí vhodného termínu vám objednávku doručí pracovník našeho E-shopu.