Orální péče - President

péče por dospělépéče por děti


 

Komplexní péče o dutinu ústní PresiDENT.

Značka PresiDENT byla vytvořena v laboratořích společnosti Betafarma  Milano - Italy, která se specializuje na oblast dentálního výzkumu a vývoje. Řada výrobků PresiDENT zahrnuje velmi komplexní sortiment péče o dutinu ústní.

Přípravky jsou výsledkem nejšpičkovějších technologií a postupů a obsahují zvýšený podíl rostlinných extraktů se specifickým a účinným působením. Lze říci, že produkty řady PresiDENT přinášejí účinné řešení na celou řadu problémů spojených s hygienou dutiny ústní.

Sortiment zahrnuje širokou nabídku zubních past a intenzivních gelů, ústních vod, zubních kartáčků a speciálních dentálních nití. Značka PRESIDENT je rozdělena do 8 skupin s výrazným barevným odlišením, kde každá barva charakterizuje určitou oblast možného dentálního problému a pomáhá v jednoduché orientaci a nalezení produktu, který je nejvhodnější v dané situaci.

PresiDENT reprezentuje výrobky ve špičkové kvalitě. Kromě toho, že poskytuje kompletní škálu jedinečných přípravků, nabízí specifické složení s přesně nastavenými indexy abrasivity (RDA) a vysokou koncentrací účinných složek.

 

Komplexní řešení všech problémů v dutině ústní zahrnuje následující řady:

 

  • Účinná každodenní prevence proti zubnímu kazu a plaku, navíc obsahuje extrakty ze šalvěje a heřmánku (řada Classic)
  • Péče o citlivé zuby a odhalené krčky, zejména vhodné po agresivních léčbách, ošetřeních, zásazích dentální hygieničky, obsahuje extrakty z lípy, heřmánku a bisabolol (řada Sensitive)
  • Přírodní (nechemické) velmi šetrné bělení, boj proti pigmentovým skvrnám, zubnímu kameni, obsahuje výtažky z lišejníku islandského a minerální soli (řada White)
  • Péče o citlivé a krvácivé dásně, záněty dásní, parodontitidu, obsahuje extrakty z krevnice kandadské a hlohu. Antibakteriální činidlo triclosan. (řada Active)
  • Péče o dásně a zuby s chlorhexidinem po chirurgických zákrocích, extrakcích, při stomatitidách, zánětech, parodontitidě, obsahuje extrakty ze slézu jarního a heřmánku. Antibakteriální činidlo chlorhexidine 0,2% popř.  0,5% v intenzivním gelu).  (řada Antibacterial)
  • Boj proti halitosis, dlouhodobá ochrana a péče o dásně a zuby prostřednictvím emulgovaných přípravků s olejem. Vytváří ochranný aktivní film v dutině ústní. Obsahuje extrakty z propolis a tymiánu. Antibakteriální činidlo hexitidin. (řada Defense)
  • Péče pro děti s přesně nastavenými obsahy fluoridových solí podle věkových kategorií a s bezpečným složením bez obsahu PEG, SLS, alergenů a parabenů.  S originálními příchutěmi (malina, cola, limetka, máta). Ústní voda bez alkoholu obsahující extrakt ze slézu a heřmánku. Dentální nit pro děti od 6 let obsahuje fluorid sodný a calcium (řada Children)
  • Péče o zubní náhrady, silný fixační gel vyroben z ultra čistých ingrediencí a speciální kartáček Dual Action pro čištění zubních náhrad.(řada Denture)

 

Produkty orální péče PresiDENT nabízejí spotřebitelům TOP kvalitu v porovnání existujícími výrobky v prémiové kategorii.

PresiDENT přináší v oblasti dentální péče některá specifická a velmi účinná řešení např.

- unikátní řešení efektivní, ale šetrné abrazivity prostřednictvím inovativní abrazivní substance Syloblanc (oxid křemíku zbavený krystalické struktury – Amorphous silica). Obsaženo ve všech zubních pastách (75 ml) značky President.

- zubní kartáček White. Struktura bělících vláken obsahuje Calcium Carbonate (CaCO3), který efektivně napomáhá odstraňovat skvrny a zabraňuje tvorbě zubního kamene.

- zubní kartáček Antibacterial. Hlava tohoto kartáčku je pokryta obroučkou z ryzího stříbra. Při kontaktu stříbra s vodou se aktivuje přírodní antibakteriální účinek.  Podle provedených BAKTERIOLOGICKÝCH  ANALÝZ  a srovnávacích testů Antibacterial a standardních kartáčků se ukazuje zásadní redukce Streptococcus Mutants, které jsou považovány za hlavní bakterie podílející se na tvorbě zubního kazu.

- dentální nitě v každé výrobkové řadě jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, obsahují účinné látky a bylinné extrakty a jsou i tvarovány podle zaměření daného dentálního problému (PTFE, přírodní hedvábí, expandující niť, extra plochá niť na tenké mezizubní prostory, nitě pro zanícené dásně, pro odstraňování skvrn, pigmentů a proti zubnímu kameni v mezizubních prostorech, atd.)

- ústní vody všech řad jsou bez alkoholu, nedráždí a nevysušují dásně a sliznice

- dětské pasty mají bezpečné složení a neobsahují parabeny, PEG, SLS (sodium lauryl sulphate) alergeny

Řadit podle 
Výrobce 


cena 89,00 Kč (3,49 €)

imgcena 99,00 Kč (3,88 €)

imgcena 99,00 Kč (3,88 €)

imgcena 109,00 Kč (4,27 €)

imgcena 99,00 Kč (3,88 €)

imgcena 79,00 Kč (3,10 €)

img

cena 129,00 Kč (5,06 €)

imgcena 99,00 Kč (3,88 €)

imgcena 59,00 Kč (2,31 €)

imgcena 59,00 Kč (2,31 €)

imgcena 54,00 Kč (2,12 €)

imgcena 59,00 Kč (2,31 €)

img

cena 79,00 Kč (3,10 €)

img